Dünya'nın lider yemek ve destek hizmetleri sağlayıcısı.

Euroserve, Dünya lideri Compass Group Plc.'nin şirketidir.

Dünyanın en büyük yiyecek, içecek, servis ve organizasyon kuruluşu olan COMPASS GROUP PLC, 45 ülkede, 55 bin farklı lokasyonda, yıllık 20,2 milyar Pound cirosuyla ve 600 bin çalışan personeliyle hizmet sunan dünyanın 9. büyük işverenidir ve Londra Menkul Kıymetler borsasına kote edilmiş olup, hisseleri FTSE 100 içinde işlem görmektedir.

2020 yılında Fortune Global 500 sıralamasında COMPASS GROUP dünyanın en büyük 395. kuruluşu olarak, kendi sektörde ise ilk sırada listelenmiştir ve Global 100 sıralamasında yer alan 99 kuruluşa hizmet vermektedir.

Yüksek katlı iş merkezleri konusunda özel "know-how"ını, bu sektörde deneyimli, özel ve itinalı yetişmiş personeli ve yöneticileriyle müşterilerinin hizmetine sunan COMPASS GROUP Avrupa ve Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında en seçkin iş merkezlerine toplu yemek hizmeti vermektedir. Referansları içinde Amerika'da Rockefeller Center gibi dev iş merkezleri bulunan COMPASS GROUP ayrıca Grammy Ödülleri ve Oscar Ödülleri törenleri gibi en prestijli davet ve organizasyonlara da yıllardır imza atmaktadır.

Bosch, P&G, General Electric, HSBC, American Express, Pfizer, Microsoft, IBM, Google gibi büyük uluslararası firmalara hizmet sunan COMPASS GROUP, aynı zamanda Sidney 2000 Yaz Olimpiyatları ve Salt Lake City 2002 Kış Olimpiyatlarında da sporculara yemek hizmetinin yanı sıra, Ryder Kupası, NBA All Star Maçları ile Şampiyonluk Serileri, Amerika Açık Tenis Turnuvası, NASCAR Yarışları, Superbowl, Wimbledon Tenis Turnuvası, Henley Müzik ve Sanat Festivali gibi dünyaca ünlü aktivitelerde de ikram hizmetlerini yürütmektedir.

Rakamlarla Compass Group

  • 45 ülkede faaliyet
  • Yıllık 20,2 milyar Pound ciro
  • 600 bin çalışan
  • 55 bin farklı lokasyonda hizmet
  • Yıllık 5,5+ milyar öğün yemek üretimi
www.compass-group.com

 
Gizlilik Politikası  |  Kişisel Verilerin Korunması  |  Site Haritası