Ailemize Katılın

Euroserve Güvenlik Türkiye İnsan Kaynakları olarak çalışanlarımıza, müşterilerimize ve toplumumuza fayda sağlamak en önemli hedefimizdir.

Euroserve Güvenlik’te çalışan her bireyin keyifli deneyim yaşaması için kişiye özel, iş dinamiklerimize ve kültürümüze uyumlu insan kaynakları süreç ve sistemleri tasarlıyoruz. Euroserve Güvenlik’te hayatı; çalışanlarımıza sunduğumuz gelişim yolculuğumuzla, çalışan farklılıklarına saygımızla, çalışanlarımızın sağlığına, güvenliğine verdiğimiz önemle ve toplumda yarattığımız değerle tanımlıyoruz.

VİZYONUMUZ

İşinde uzman ve işini keyifle yapan çalışanlar ile müşterilerimize değer yaratacak hizmeti ve güvenliği sunmak.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İnsan Kaynakları politikalarımızla çalışanlarımızın gelişimini sağlamak ve iş verimliliğinde çalışan yetkinliklerini artırmak en büyük hedefimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde çalışanlarımızla sektörde fark yaratıyoruz. Çalışanlarımız, müşteri ve tüketicilerimize mükemmel hizmeti sağlamada ve ticari başarıya ulaşmada işimizin tam kalbinde yer alıyor.

Euroserve Güvenlik'te sürdürülebilir yüksek performanslı, üretken ve yenilikçi bir kültür oluşturma yolunda, şirket değerlerimizi ilke edinmiş, sahip olduğu potansiyel ve yeteneklerle fark yaratan çalışanlarımızın belirlenmesi ve ödüllendirilmesi, teknik ve yönetsel yeteneklerin geliştirilmesi için doğru yatırımların yapılması yolu ile, bağlılığı ve aidiyet duygusu yüksek çalışanlar ile hedeflerimize ulaşmak en temel amacımızdır.

AİLEMİZ

Euroserve Güvenlik olarak çalışanlarımızın iş hayatlarını ve müşterilerimize sundukları hizmet değerini keyifli ve anlamlı bir deneyimle yaşamalarını hedefliyoruz.

EUROSERVE GÜVENLİK'TE SİZE DE YER VAR

Siz de Euroserve Güvenlik ailesine katılmak isterseniz kariyer fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz: kariyer.net ; eleman.net