Neler Yapıyoruz?

Sizin, çalışanlarınızın ve misafirlerinizin konforu için tecrübe ve özen ile küresel gücümüzü yerel ekiplerle birleştirerek, her sektörden her ölçekte şirkete modern ve teknolojik entegre çözümler yaratmak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun hizmet çözümünü geliştirebilecek kaynak zenginliğine, esnekliğe, detaylı uygulamaların üstesinden gelebilen bir yapıya ve konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız her şeyi; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, hedeflerine ulaşmalarını sağlamak ve beklentilerini gerçekleştirmek için yapıyoruz.

Güvenlik hizmetlerinin birbirinden farklı iki yönü vardır. Bunlardan biri, resepsiyonda gündüz vakti ihtiyaç duyduğunuz dostane ‘tanış ve selamla’ yaklaşımı ve günlük sorunlarla başa çıkma becerisidir. Diğeri, potansiyel tehditleri tespit etmek ve bunları hızlı bir şekilde çözmek için gereken fiziki güvenlik, gelişmiş gözetim ve raporlama yanıtıdır.

Bu, günün farklı zamanları için farklı stillere, eğitimlere ve yaklaşımlara sahip farklı görevliler anlamına gelir. Ayrıca fiziki güvenlik, mobil yanıt ve elektronik güvenlik sistemlerinin etkili bir karışımı ile mükemmel bir senkronizasyonu gerektirir.

Euroserve Güvenlik olarak en etkili çözümleri, teknolojinin gücünü kullanarak kapsamlı ve uygun maliyetlerle sunuyoruz. Caydırıcı fiziksel mevcudiyet sağlamak ve bir güvenlik ihlalini önceden karşılamak için CCTV ve alarm sistemlerinden gelen çapraz referans verileri kullanıyoruz. Herhangi bir tehdidin risk düzeyini artırmadan verimliliği artırmak için uzaktan veya mobil izlemeyi tercih ediyoruz.

“SEKTÖRELLEŞMİŞ BİR YAKLAŞIMI BENİMSİYOR, MÜŞTERİLERİMİZİN KURUMSAL İHTİYAÇLARINA GÖRE TASARLANMIŞ HİZMETLERİMİZİ SUNUYORUZ”

Her şey, güvenliği etkileyebilecek çok yönlü bir denetim ve risk analizi dahil olmak üzere, müşterimizin işini net bir şekilde anlamakla başlar. Ayrıca dış çevreye, yerel demografiye ve geçmiş verilere de bakıyoruz. Her faaliyet için doğru, gerçek zamanlı veriler elde ediyor, böylece güvenlik hizmeti performansını ölçümleyebiliyoruz. Daha da önemlisi, müşteri ortaklarımız, çalışanları ve ziyaretçileri için daha güvenli çalışma ortamları oluşturarak gönül rahatlığı sağlıyoruz.

Devamını Oku