ENDÜSTRİYEL
TESİSLER
EĞİTİM
KURUMLARI
KONUT ENERJİ
SANTRALLERİ
ALIŞVERİŞ
MERKEZİ
PERAKENDE LOJİSTİK
GÜVENLİĞİ
ORGANİZASYONLAR TURİZM VE
OTELCİLİK

ENDÜSTRİYEL TESİSLER

Büyük kurumsal genel merkezlerden çok şubeli karmaşık şirket ortamlarına kadar her alanda çalıştığımız müşteriler, bankacılık ve finansal hizmetler dünyasından, telekomünikasyon ve teknoloji şirketlerinden, gıda firmalarından, otomotiv devlerinden ve diğer tanınmış sektörlerden bilinen isimleri içermektedir.

Devamını Oku

EĞİTİM KURUMLARI

Eğitim toplumların temelini oluştururken, okulların güvenliği de yine toplumlar içinde artan bir duyarlılık haline geldi. Şüphesiz ki, öğrencilerden öğretmenlere kadar eğitim sürecinin her bir paydaşını oluşturan kişilerin kendini güvenli bir ortamda hissetmesi, eğitimin de güçlü, yaratıcı ve özgür olmasını sağlayacaktır.

Devamını Oku

KONUT

Giderek artan nüfusa bağlı olarak artan yaşam alanı ihtiyacı büyük kapasiteli konut planlarının yapılması için bir gereksinim yarattı. Günümüzde gayrimenkul endüstrisi, artan yaşam alanı ihtiyacının gelişmesine yardımcı olmak için artık sadece konut üretmek değil, otopark ve spor alanlarını, eğlence ve sosyalleşme yerlerini içeren “deneyimler” sunmalıdır.

Devamını Oku

ENERJİ SANTRALLERİ

Hem ürettikleri ürün hem de kuruldukları alanlar olarak ekonomik ve coğrafik anlamda büyük bir öneme sahip olan enerji santrallerinin operasyonel etkinliği ve bu etkinliğin devamlılığının sağlanması için güvenliği de aynı derecede önemlidir.

Devamını Oku

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Alışveriş merkezi endüstrisindeki rekabet şiddetlidir ve sürekli olarak alışveriş yapanların ve perakendecilerin gittikçe artan yüksek standartlarını karşılamak için yenilenmesi ve daha modern komplekslerle uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir. Müşteriler, güvenli bir ortamda alışveriş yapmayı beklerken, alışveriş merkezleri de satışları ve içeride kalma süresini artırmayı hedefler. Güvenlik ekiplerimiz sadece güvenli bir ortam yaratmakla kalmaz, aynı zamanda müşteri hizmetleri mükemmeliyetini de yönlendirir ve her müşterinin yolculuğuna olumlu katkıda bulunur.

Devamını Oku

PERAKENDE

Perakendeciler, tarihteki en rekabetçi ve zorlu pazar koşullarından bazılarıyla karşı karşıyadır. Dolayısıyla, güvenlik ve kâr koruma çözümlerinin maliyetine karşı yüksek bir değere sahip olmak, daha da kritik hale gelir.

Devamını Oku

LİMAN, AÇIK DENİZ PETROL ARAMA FAALİYETİ LOJİSTİK GÜVENLİĞİ

Limanlar ve petrol arama merkezleri bir ülkenin ticari hayatı ve enerji gereksinimleri için büyük önem taşıyan yerlerdir. Bu noktalarda yürütülen operasyon hızlı, kesintisiz ve büyük alanlarda ve platformlarda çalışmayı gerektiren zorlu operasyonlardır, bu nedenle de yapıları gereği ve yasal süreçler sebebiyle özel güvenlik stratejileri gerektirir.

Devamını Oku

ORGANİZASYONLAR

Organizasyonlar hem alan hem de içerideki kişi sayısı bakımından oldukça büyük etkinliklerdir ve bu büyüklükteki yapılar gerek alanın korunmasında gerekse katılımcıların korunması açısından deneyim, bilgi, ekipman ve eğitimli bir ekip gerektirir.

Devamını Oku

TURİZM VE OTELCİLİK

Herkes dört gözle bekler tatil zamanlarını. İnce ince plan yapar her detayı hesaba katar ve gerek dinlenmek gerekse eğlenmek için kendilerini hazırlarlar. Ancak tatil planlarının yapıldığı yerde yaşanacak bir güvenlik problemi bütün keyfi kaçırabilir.

Devamını Oku