GÜVENLİK EĞİTİMİ

Euroserve Güvenlik Eğitim Departmanımız, işe yeni başlayan çalışanlarımızın oryantasyon eğitiminden başlayarak, mesleki teknik eğitime yönelik 40 ayrı konuda eğitim sunmaktadır.

Euroserve Güvenlik olarak, şirketimiz çalışanları için sağladığımız eğitimlerin yanı sıra, sektör lideri bir eğitim standardı ve çeşitli işyeri gereksinimlerini sağlayacak zengin bir portföy ile, müşterilerimize doğrudan eğitim programları sunabilmektedir. Portfolyomuz, Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanun’un Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik’te yer alan eğitim konularının yanısıra, Kişisel Gelişim, Kriz Yönetimi, Zor Kullanma, Misafir Yönetimi ve Kayıp Önleme konuları gibi pek çok konuyu kapsamaktadır. Her bir eğitim, ilgili projenin ve müşterilerimizin ihtiyacına göre dizayn edilmektedir.

Eğitimlerimizin tamamı konusunda uzman, eğitim sertifikasyonuna sahip yetenekli ve deneyimli Euroserve Güvenlik eğitmenlerinden oluşan ekibimiz tarafından verilmektedir. Eğitimlerimiz modern eğitim tesislerimizde veya uygulamalı olarak projelerimizde yapılmaktadır. Talep doğrultusunda, konu itibarıyla elverişli başlıklar için online eğitim olanağı da sağlanmaktadır.

Eğitim ve gelişim programlarımız, stratejik ve teknik bilgi yönetimi, performans yönetimi ve çalışan gelişiminden oluşur. Eğitimleri programlarken sunulan hizmet türüne göre öncelikli gereksinimleri saptar, hizmet yerinin ihtiyaç ve özelliklerini gözönünde tutarak eğitim planlaması yapılır. Bu süreç, mevcut beceri veya bilgi eksikliklerini belirler ve iyileştirmeler için öneriler sunar. Böylece, personelin becerilerini müşterilerimizin işletmelerine ait güvenlik gereksinimleriyle uyumlu hale getirerek en doğru eğitim çözümlerini oluştururuz.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan şirketimizde, eğitimler Türkiye Cumhuriyeti’nin Özel Güvenlik Yasası ve prosedürlerine uygun olarak hazırlanmaktadır.

Sektörde ilk ve öncü niteliğinde eğitim metodları kullanılarak uzman eğitim kadrosu tarafından düzenlenen eğitimler, aynı zamanda ekibimizin kariyer planlama ve gelişim programlarına da ışık tutar. Sadece dinleyerek değil görerek, katılarak ve uygulayarak verdiğimiz eğitimler, belirli periyodlarla tekrar edilerek ekibimizin sürekli güncel ve dinç kalmalarını desteklemektedir.