FİZİKİ GÜVENLİK
HİZMETLERİ
RESEPSİYON
HİZMETLERİ
NOKTA
KONTROLLERİ
DEVRİYE
GÖREVİ
ELEKTRONİK GÜVENLİK
HİZMETLERİ
ELEKTRONİK DEVRİYE VE
DENETLEME SİSTEMİ
DANIŞMANLIK
HİZMETLERİ

Sizin için önemli olan şeylerin gece gündüz korunduğunu bilmek rahatlatıcı bir duygudur. İşletmenize yönelik olabilecek risklere karşı güçlü bir görsel caydırıcı unsur olmasının yanı sıra yangın, sel gibi doğal afetlere karşı da görevlilerin hızlı bir şekilde müdahale edeceğini ve sürekli denetimin var olduğunu bilmek de size işletmenizin güvenli ellerde olduğu hissettirecektir.

Sofra/Compass Group Türkiye güvencesi ve çeşitli talepler doğrultusunda özelleştirilmiş hizmet stratejileri ile güvenlik ihtiyaçlarınız için size en uygun hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize maliyet etkin güvenlik hizmeti sağlamak için insan gücü, teknoloji, süreç ve fiziksel önlemlerden en iyi şekilde yararlanan bütüncül çözümler sunma konusunda öncü konumda yer alıyoruz. Bu hizmet yaklaşımımız, yalnızca her bir müşterinin iş yapış şeklini, iç operasyonlarını, kurum kültürünü ve dış çevre ile ilgili risk profilini kavramamızdan gelir. Birimlerimiz, alanlarında eğitimli uzman personellerimiz ve teknolojik donanımlarımızla takım çalışmasını önceliğe alarak, koruma ve güvenlik alanlarında profesyonel bir güvenlik sistemi sağlıyoruz.

Son derece vasıflı ve motivasyonu yüksek bir ekibe sahip olmamız hizmet mükemmeliğimizi geliştirmemizdeki başarımızın temel noktasıdır. Eğitim ve personel gelişimi kilit öneme sahiptir ve Euroserve Güvenlik müşterilerine maksimum değeri sunabilmek için personeline ve stratejilerine yatırım yaparak endüstri normlarında çığır açmıştır.

Sonuç, günlük görevlerini yerine getirirken yapabilecekleri ile yarattıkları farkı gerçekten anlayan ve başarıları ile ayırt edilen daha özenli, yetenekli ve nitelikli bir işgücüdür.

FİZİKİ GÜVENLİK HİZMETLERİ

Bizim için işimizin temelinde insan yer alır. Uzman ve eğitimli güvenlik personelimizle müşterilerimize güler yüzlü bir hizmet sunarken kendilerini emniyette hissettikleri bir ortam yaratmak, riskleri önceden belirleyen stratejiler üretmek ve bu stratejilere uygun çözüm ve hareket modellerini uygulan personelimizle size hizmet vermek birinci önceliğimiz. Bu önceliği yerine getirmek için yarattığımız programlarımız ve güçlü yönetim sistemlerimiz bizi hizmet mükemmelliğinde ve sektörde öncü haline getirmiştir. Ekibimiz, bu mükemmel hizmeti sunmak için enerji, istek ve kararlılık ile en yüksek standartlarda çalışmaktadır.

RESEPSİYON HİZMETLERİ

İlk izlenimin önemli olduğunu biliyoruz. Güvenlik ekibi işletmenin yüzü gibidir, iş yerinize gelen çalışanları, ziyaretçileri, iş ortaklarınızı, yeni işe başlayanları ya da geçici bir süreliğine orada olanları otoparkta, giriş noktalarında ve resepsiyonda ilk karşılayan kişilerdir. Güler yüzlü ve güven verici bir yüzün sizi karşıladığını bilmenin rahatlığı sizi ve markanızı yukarı taşıyacaktır. Bu sebeple Euroserve Güvenlik personelleri dış mekân güvenliği konusunda tecrübeli ve gizli güvenlik anlayışına sahip zeki ve müşteri odaklı kişilerden oluşur ve gelenlerin girişlerde ve çıkışlarda kontrol ve kayıtlarını yaparak iş yerinizin, personelinizin ve ürettiklerinizin güvenliğini sağlarlar.

NOKTA KONTROLLERİ

Önemli noktalardaki gözünüz oluruz. İşletmeniz, çalışanlarınız ve paydaşlarınız için içinde bulunduğunuz alanın bazı kritik noktalarının güvenliği önem arz eder. İşinizi yaparken içinizin rahat olması için güvenlik ekibimiz, sabit nöbetçi uygulamamızla bu noktalarda belilenen süreçlerde gerekli kontrolleri yaparak güvenliğinizi sağlamlaştırır.

DEVRİYE GÖREVİ

Denetim ve kontrol güvenliğin temel taşlarındandır. Her zaman hareket halinde olan ekibimiz sabit nöbetçilerin bulunduğu yerlerin dışında kalan alanların güvenliğinin sağlanması için belirli aralıklarla yaya ya da motorlu olarak önceden belirlenmiş tüm noktaları kontrol eder. İş yerinizin iç ve dış güvenliğini sağlamak için yapılan bu devriye nöbetlerinde işyerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en etkili vardiya modelini geliştirir, haftanın 7 günü 24 saat güvenlik sağlarız.

ELEKTRONİK GÜVENLİK HİZMETLERİ

Güvenliğiniz için en son teknolojilerden yararlanıyoruz. Son teknoloji ürünü araçlarımızı ve entegre yönetim süreçlerimizi kullanarak sizin için sürdürülebilir hizmet çözümleri üretiyoruz. CCTV görüntüleri, izinsiz giriş, yangın ve panik alarm izleme, yalnız çalışan koruması, acil çıkış kapıları kontrolü ve bariyer sistemleri gibi bir dizi güvenlik yönetimi faaliyeti ile elde ettiğimiz sürekli kontrol kabiliyetimiz aracılığıyla kayıpları en aza indirmek için verimli, entegre, uygun maliyetli bir çözüm yaratmak için sizinle birlikte çalışıyoruz.

ELEKTRONİK DEVRİYE VE DENETLEME SİSTEMİ EUROSERVEYE

İyi bir denetim; zamanında, doğru koşullar ve ekipmanla şeffaf olarak yapılmalıdır. Tüm güvenlik anlaşmalarının kusursuz yerine getirilmesini sağlamak amacıyla düzenli olarak denetlenen, proaktif ve titiz bir hizmet veriyoruz. Son teknoloji ürünlerimiz, eğitimli uzman ekibimiz, şeffaf ve anında görüntüleme sağlayan yazılımımızla bu ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. EuroservEye işletmenizde yer alan her bir güvenlik personelimizin güvenlik kontrol noktalarına yaptıkları ziyaretleri eş zamanlı olarak size ait olan web arayüzüne düşürür. Bununla birlikte ekibimizin kontrol noktalarında tespit ettikleri güvenlik açıklarını da size bildirir. EuroservEye’ın bir diğer hizmeti de güvenlik personelinin sizin belirlediğiniz zaman dilimlerinde uzmanlarımızca denetlenmesine imkan vermesidir. Nitelikli yazılımımız EuroservEYE ile işletmenize anlık senkronize, istediğiniz an denetlenebilir bir güvenlik ağı sunuyoruz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Sektördeki 20 yıllık deneyimimizi ve uzmanlığımızı sizlere danışmanlık hizmetlerimizle sunuyoruz. Güvenlik hizmetlerini yalnızca personel ve son teknoloji ürünleri temin ederek sağlamanın yeterli olmadığını biliyoruz. İhtiyacınız olan danışmanlığı ister güvenlik görevlisi ekibimizi şirketinize yönlendirerek, isterseniz de şirketiniz bünyesinde var olan güvenlik personelinizin eğitim ve denetimini temin ederek sağlayabiliriz. Danışmanlık hizmetlerimizi risk analizi ve acil durum yönetim sistemi olmak üzere 2 ana başlıkta sunuyoruz.

Devamını Oku