Kuruluşun risk profilini ve kültürünü dikkate alarak her müşteri için en uygun çözümleri oluşturmak için içgörü ve bilgiyi kullanırız. Değer, mükemmel müşteri hizmetine odaklanan yenilikçi çözümler uygulamaktan kaynaklanır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara operasyonel, ticari ve stratejik amaçlarla optimum çözümler sunan bir güvenlik modeli tasarlıyoruz.

SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN

Müşterilerimiz için her zaman en doğru olanı yapmak işimizin odak noktasıdır.

Euroserve Güvenlik olarak bizim için başarılı iş ilişkileri kurabilmenin temel noktası sizinle ortak hareket edebilmektir.

Gereksinimlerinizi belirlemek ve onlara yönelik çözümler üretmek için sizin görüşlerinize önem veririz. Bu yüzden müşterilerimize sürekli olarak güvenlik hizmetleriyle ilgili beklentilerinde onlar için neyin önemli olduğunu ve nedenini soruyoruz. Aşağıda listelenen ilk on değerimiz, çekirdek DNA’mızı ifade etmemize yardımcı olur. Müşterilerimize kendileri için neyin önemli olduğunu sormaya devam ediyor ve hizmetleri geliştirmeye yardımcı olmak için neler yapabileceğimize dair herhangi bir öneriyi memnuniyetle karşılıyoruz.

Sizi Anlıyoruz

Size tavsiye ya da öneri sunmadan önce sizi dinleriz, anlarız ve ihtiyaç duyulan her türlü bilgiyi aldığımızı kontrol ederiz.

Verimli Maliyet

Açık, dürüst ve şeffaf bir ortamda mümkün olan en iyi hizmet için maliyet etkin fiyat politakası uygularız.

Kuruma Özel Çalışırız

Çalışanlarınızın ve varlıklarınızın insan gücü, sistem ve süreçler kombinasyonlarını kullanarak her zaman güvenli ve korunan bir ortamda olacağını garanti ederiz.

Bütüncül Görüş

Size tavsiye ya da öneri sunmadan önce sizi dinleriz, anlarız ve ihtiyaç duyulan her türlü bilgiyi aldığımızı kontrol ederiz.

Mükemmel Güvenlik

Bizimle çalışmak için birçok sebebiniz var ama bizim görüşümüze göre en önemli olanları kalite, esneklik ve değer: özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak herhangi bir çözümü destekleyecek üç önemli unsur.

Bölgesel Stratejiler

Her il için tek bir merkezden kontrol sağlarken Türkiye’nin 7 farklı bölgesi için farklı yaklaşımlar sergileriz. Her bölge kendine özeldir ve her bölge için farklı stratejiler gereklidir.

Mükemmel Ekip

İşine tutkuyla bağlı ekibimiz size daha iyi bir müşteri deneyimini garanti eder.

Coğrafik Dağılım

81 ildeki varlığımızla, en iyi uygulamaları ve tutarlı standartları sağlamak için merkezi olarak kontrol edilen, esnek bir hizmet sunma modeli sağlayan ulusal bir ayak izimiz var.

Mükemmel Hizmet

Sözleşmenin başında karşılaştığınız kalite ve güvence ilişki boyunca devam eder. Riskler ve tehditler ile mükemmel müşteri hizmetinin sağlanmasına olan ihtiyacınız arasındaki dengeyi anlarken, sınıfının en iyi hizmetini sunarız.

İstikrar

Güvenlik, bir kez sağlandıktan sonra arkanıza yaslanıp devam edebileceğiniz bir konu değildir. Güvenli bir ortam yaratmak için istikrarlı bir plan ve istikrarlı bir ekip gerekir. Biz de bu bilinçle işimizde istikrarı yakalamak için çalışırız.

MÜŞTERİ ODAKLI BÜTÜNSEL HİZMET MODELİ

Sizden edindiğimiz bilgileri bütüncül yaklaşımımızla birleştiririz.

Euroserve Güvenlik modeli, özel çözümlerin geliştirilmesi, sürekli iyileştirme ve kalite izleme çalışmaları, her bir müşteri için yenilik, maksimum değer ve müşteriye özel etkin çözümler sağlayan bir danışmanlık yaklaşımına dayalıdır.