Yenilikçi hizmet anlayışı ile güvenlik hizmetinde müşteriye özel çözümler üreterek; süper ekip, süper hizmet ve süper sonuçlar ile en üst düzeyde değer yaratarak sektörde lider olmak.

30 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen güvenlik hizmetleri sağlayıcılarından biri olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ortak faydası için sürekli ve en verimli şekilde üstün hizmet sunmaya kendimizi adamak.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Önce sağlık, güvenlik ve çevre

Müşteri ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı, işimizin ilk önceliğidir. Hizmet verdiğimiz müşteri tesisinin güvenliğini sağlarken aynı zamanda çevresel etkileri bilinçli ve sorumlu bir farkındalıkla yönetiriz.

Müşteri odaklı hizmet

Önceliğimizin her zaman müşterilerimiz olduğunu; sektörde farklı iş gruplarında bulunan müşterilerimize sunduğumuz ihtiyaçlarına uygun çözümleri kalite, hizmet ve yeniliklerimizle ispatlar, onların sadakatini kazanırız.

Verimli büyüme

Güçlü bir yönetimin altında, disiplinli ve sürdürülebilir bir büyümeyle global bir şirket olmanın fırsatlarından faydalanır, bir yandan ortaklarımıza ve çalışanlarımıza değer kazandırırken diğer yandan da şirketlerimizi dünya çapında kalkındırırız.

Çalışanlarımızı geliştirmek ve farklılıklara değer vermek

Çalışanlarımızın farklılıklarına değer verir, katkılarını önemseriz. Fırsatlarla dolu bir çalışma ortamı yaratarak herkesin kendisini geliştirmesi, öğrenmesi ve başarılı olabilmesi için destek sağlarız.

Performans ve verimlilik odaklı olma

Etkin performansımızla en düşük maliyetlerle en yüksek kalitede etkin ve sürekli hizmet sunarız.

DEĞERLERİMİZ

Açık davranırız, güven veririz.

Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.

Kalitede iddialıyız.

Biz, en üst kalitede hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile sektörün gelişimine katkıda bulunuruz. Mevcut konumumuzu güçlendirmek ve ileriye taşımak için, hatalarımızdan ders alır, yeni fikirler geliştirir, öncü ve yaratıcı davranırız; ulaştığımız başarılarımızı koruruz.

Takım çalışması ile kazanırız.

Biz, inisiyatif almayı ve yeteneği teşvik ederken, takım çalışmasının başarıyı getirdiğine inanırız. Uzmanlığa, bireyselliğe ve tüm meslektaşların birbirleriyle uyum içinde çalışmalarına ve paylaşılan hedefleri takiben iyi uygulamaları anında paylaşmalarına değer veririz.

Sorumluluk alırız.

Biz, sorumluluğu birey ve grup olarak alır her zaman müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz toplumun güvenliğinin korunmasına önem veririz.

Güvenli şekilde yapabiliriz.

Biz, deneyimlerimizin getirdiği farkındalıkla önümüze çıkan mücadele alanlarını fırsatlara çevirir ve her fırsata, ‘güvenli şekilde yapabiliriz’ tavrıyla yaklaşırız.