Hakkımızda

Güvenlik ve danışmanlık hizmetlerimiz ve sektörel tecrübelerimizle Türkiye’nin önde gelen güvenlik hizmetleri tedarikçileri arasında yer alıyoruz.

30 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen güvenlik hizmetleri sağlayıcılarından biri olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Yerel, Köklü, Küresel Bir Şirket

Euroserve Güvenlik, 1987’den beri Türkiye’nin lider yemek ve destek hizmetler sağlayıcısı olarak, farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerine mükemmel hizmet sunmak için çalışan Sofra/Compass Group Türkiye’nin bir parçasıdır. 30.000'e yakın çalışanıyla Türkiye’nin tüm illerinde yaklaşık 4 bin farklı müşteri noktasında yemek ve destek hizmetleri veren Sofra/Compass Group Türkiye’nin, küresel gücü ve deneyimiyle operasyon gücümüzü birleştirerek, müşterilerimiz için sektörel ihtiyaçlarına ve sahip oldukları yapı ile taleplerine göre özelleştirilmiş en uygun çözümleri hayata geçiriyoruz.

4.000 çalışanımızla birçok farklı sektörde sayısız müşterimize güvenlik hizmetleri veririken, her bir müşterimiz için onların ihtiyacına özel stratejiler geliştirmeyi ve bu anlamda danışmanlık verdiğimiz bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Bu yaklaşımla, tamamen katma değer yaratan, etkili güvenlik sağlayan ve müşterilerin işlerinin, çalışanlarının, mülklerinin ve varlıklarının güvende olduğunu bilerek, temel iş faaliyetlerine gönül rahatlığıyla odaklanmalarını sağlayan çözümler geliştirmeyi ve bu sayede, iş ortaklarımızla uzun dönemli-güçlü ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.