TAAHHÜTLERİMİZ

İşimizin kalbinde insan var. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve müşterilerimize olan bağlılığımız, süper ekibimizin özverisine ve sıkı çalışmasına bağlıdır.

Bu adanmışlık ve beceri karşısında ekibimizde bulunan herkese sunmak istediklerimizi net ve basit terimlerle tanımlayan 3 taahhüt oluşturduk. Amacımız Compass’ın, çalışanlarımızın kendilerini değerli, saygın, desteklenen, ilgilenilen ve mutlu hissettikleri bir organizasyon olmasını sağlamaktır. Bu taahhütler, hem bir kuruluş olarak hem de birbirimize karşı olan davranışımızı ve hedefimizi temin etmektedir. Taahhütler, Compass ruhunu ve 600 bin kişilik büyük ekibin neyi temsil ettiğini gösteren Vizyonu ve Değerleri desteklemektedir.

COMPASS TAAHHÜTLERİ

SAYGI: Birbirimize adil ve saygılı davranırız.

Adalet, saygı ve nezaketi öncelik kabul eder, bireyselliğe değer verir ve herkesin katkısını takdir ederiz.

BÜYÜME: Gelişme ve ilerleme fırsatları sunarız.

Çalışanlarımızı geliştiririz. Becerilerini geliştirmeleri ve potansiyellerini ortaya çıkarmaları için onları destekler ve teşvik ederiz.

EKİP ÇALIŞMASI: Olumlu düşünen, ilgili bir ekibin parçası olarak çalışırız.

Uyum içinde çalışır, birbirimize ve müşterilerimize değer verir, yaptığımız işten keyif alırız.

Bu taahhütler, ekibimizi işimizin merkezine yerleştiren kültürümüzün temel taşlarını temsil eder. Ekibimiz bu taahhütleri her gün içtenlikle uygular ve bu sayede gurur duyabileceğimiz bir kültür inşa ederiz.